Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Dresden
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekun/opiekunka osób starszych

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Opiekun/opiekunka osób starszych
Dresden

Opis stanowiska

Miejsce pracy:  Niemcy

Podopieczni to głównie osoby starsze, które potrzebują pomocy w codziennym funkcjonowaniu.

Do obowiązków pracownika będzie należała pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach w zależności od ich potrzeb i stanu zdrowia. Przygotowywanie posiłków, pomoc z ubieraniu się, myciu, podawanie leków, zmywanie naczyń, wynoszenie śmieci, prasowanie, pranie, pomoc przy zakupach itp.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi/chorymi mile widziane

- zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

- samodzielność

- cierpliwość i zrozumienie potrzeb starszych osób

Oferujemy

- dofinansowanie mieszkania

- szkolenia i kursy uprawniające do pracy jako opiekun

- niemiecka umowa o pracę

- stabilna praca