Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Słubice
    (69-101)

Praca na stanowisku Metrolog

Słubice

, IDEA HR Doradztwo Personalne

Metrolog
Słubice

Opis stanowiska

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c. (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Metrolog

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska:

- Obsługa maszyny pomiarowej
- Analiza i ocena stanowisk pomiarowych
- Wykonywanie ekspertyz, wzorcowań i badań pomiarowych
- Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, w branży motoryzacyjnej
- Znajomość rysunku technicznego
- Znajomość oprogramowania MCOSMOS
- Dokładność
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.”