Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bolesławiec
    (59-700)

Praca na stanowisku Specjalista PFMEA

Bolesławiec

, Experum HR

Specjalista PFMEA
Bolesławiec

Opis stanowiska

 nadzorowanie implementacji działań PFMEA,
 moderowanie spotkań zespołu,
 działania w celu poprawy i rozwoju procesu produkcji oraz dokumentacji w dziale jakości,
 nadzór nad realizacją bezpieczeństwa i wymogów środowiska podczas przeglądów PFMEA,
 współpraca z innymi działami,
 wsparcie we wdrożeniu nowych produktów.

Wymagania

 wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 wiedza z zakresu narzędzi jakościowych, przebiegu procesu i planu kontrolnego, FMEA,
 znajomość narzędzi rozwiązywania problemów np.: Ishikawa, 5 Way,
 umiejętność pracy w zespole,
 komunikatywność,
 umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu.

Oferujemy

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 premie frekwencyjne i roczne,
 atrakcyjne benefity, m.in. prywatną opiekę medyczną, częściowy zwrot kosztów dojazdu, kartę Multisport itp.