Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kołaczyce
    (38-213)

Praca na stanowisku Inżynier Elektryk - asystent projektanta

Kołaczyce

, Elmatus

Inżynier Elektryk - asystent projektanta
Kołaczyce

Opis stanowiska

Asystent lub projektant linii elektroenergetycznych nN i SN

Opis stanowiska:
• praca związana z przygotowywaniem, opracowywaniem i uzgadnianiem projektów sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej (średniego i niskiego napięcia) i instalacji elektrycznych
• praca przy uzyskiwaniu umów cywilno-prawnych, zgód właścicieli działek celem zaprojektowania sieci elektroenergetycznej

Wymagania

• wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
• Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie
• Komunikatywność, umiejętność negocjacji
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
• możliwość uzyskania praktyki w zakresie projektowania i kierowania robotami, niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych i projektowania
• możliwość rozwoju i awansu