Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Asystent w dziale e-marketingu

Rzeszów

, Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House

Asystent w dziale e-marketingu
Rzeszów

Opis stanowiska

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Asystent w dziale e-marketingu

Miejsce pracy: Rzeszów

Studiujesz dziennie lub zaocznie? Chcesz się rozwijać i nabierać nowych doświadczeń? Wiążesz swoją przyszłość z e-marketingiem i branżą interaktywną? Z nami zaczniesz rozpocząć swoją przygodę w internecie!

Wymagania

• czują się w internecie jak ryby w wodzie,
• chętnie udzielają się na forach i blogach,
• nie mają trudności w posługiwaniu się językiem polskim,
• chcą się rozwijać i nabywać nowe umiejętności,
• znają bardzo dobrze możliwości PowerPoint`a,
• są pozytywnie nastawione do życia i pełne energii.

Będą odpowiedzialne za:
• realizację zadań z zakresu linkowania,
• budowanie wizerunku w sieci różnych marek,

Nie wiesz co to znaczy? To nic! Ze wszystkich działań Cię przeszkolimy! Wystarczy nam chęć, zaangażowanie, dokładność i umiejętność poprawnego pisania. W pozostałych kwestiach służymy pomocą.

Oferujemy

• pracę z przyjaznymi i pomocnymi ludźmi,
• realizację zadań pod okiem doświadczonych specjalistów,
• zdobywanie doświadczeń i nowych umiejętności,
• pakiet dofinansowań i benefitów,
• elastyczne podejście firmy do pracownika.