Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Tester Manualny

Bielsko-Biała

, Talent Partners

Tester Manualny

Opis stanowiska

• przeprowadzanie testów manualnych (aplikacje webowe),
• przygotowywanie przypadków testowych i scenariuszy testowych,
• uczestniczenie w automatyzacji testów – możliwość rozwoju w tym kierunku,
• pisanie zapytań do baz danych,
• raportowanie błędów oraz prowadzenie czytelnej i przejrzystej dokumentacji błędu.

Wymagania

• wykształcenie min. techniczne, preferowane informatyczne,
• praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych,
• znajomość terminologii związanej z testowaniem oprogramowania,
• znajomość narzędzi do raportowania błędów,
• podstawowa znajomość programowania w PHP i/lub Java,
• znajomość GIT, SQL,
• dobra organizacja pracy,
• skrupulatność,
• chęć dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie,
• możliwość rozwoju w kierunku testów automatycznych,
• pracę w kompetentnym zespole doświadczonych testerów,
• elastyczne godz. pracy,
• benefity.