Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Pracownik administracji biurowej

Gliwice

, Personnel International BPO Sp. z o.o.

Pracownik administracji biurowej
Gliwice

Opis stanowiska

- Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług,
- Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej.
- Obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, takich jak edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne i bazy danych,
- Obsługa urządzeń biurowych, takich jak komputer, drukarka czy kserokopiarka,
- Nadzór i porządkowanie dokumentów firmowych oraz ich odpowiednia archiwizacja
- Przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów firmowych oraz nadzorowanie ich obiegu,
- Przekazywanie przełożonemu wyników z prowadzonej przez siebie pracy,
- Organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowanie biura,
- Zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa,
- Zastępowanie współpracowników w razie ich nieobecności,
- Budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z
klientami i instytucjami,
- Dbanie o schludny wygląd podczas pracy jak i spotkań,
- Działanie zgodnie z interesem firmy.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- zaangażowanie oraz samodyscyplina,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

- umowę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w systemie 1- zmianowym: 08:00- 16:00, (do uzgodnienia),
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
- umowę o pracę lub zlecenie(do wyboru kandydat).