Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Bytom

, AJ Partners

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Bytom

Opis stanowiska

- Zadaniem specjalisty ds. obsługi klienta jest przyjmowanie i rejestrowanie zamówień złożonych
przez klientów w języku niemieckim.
- Kompleksowe obsługiwanie korespondencji mailowej i zapytań telefonicznych od klientów niemieckojęzycznych.
- Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie dla usprawnienia pracy działu.
- Wsparcie telefonicznej koordynacji pracowników przebywających za granicą.
- Zapewnianie dynamicznej pracy działu poprzez kreatywne i skuteczne rozwiązywanie problemów.
- Budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
- Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.
- Zdolność do wspierania klientów poprzez poszukiwanie odpowiednich rozwiązań.
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność określania priorytetów.
- Dokładność w wykonywaniu zadań i komunikatywność.
- Umiejętności nawiązywania dobrych relacji.
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy.
- Podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach, kursach.
- Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w codziennej pracy.
- Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku.
- Bardzo dobrą lokalizację tzn. w nowoczesnym biurze w Centrum miasta.
- Świetną atmosferę w pracy z ciekawymi, pozytywnymi ludźmi.