Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Spedytor międzynarodowy/krajowy

Katowice

, PATKAR HOLDING GROUP SP. Z O.O.

Spedytor międzynarodowy/krajowy
Katowice

Opis stanowiska

- Obsługę zleceń spedycji krajowej i międzynarodowej w ruchu lądowym.
- budowanie i utrzymanie relacji z kontrahentami,
- pozyskiwanie nowych kontrahentów
- negocjowanie stawek i ustalanie warunków współpracy,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- doświadczenie mile widziane lub znajomość rynku transportowego.
- chęci do pracy
- umiejętność logicznego myślenia - warunek konieczny!
- samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- umiejętność pracy pod presją czasu.
- dobra znajomość pakietu MS OFFICE

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony. NIE zatrudniamy na tzw: "śmieciówkach"
- wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
- pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w profesjonalnym oraz przyjaznym zespole,
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu.
- niezbędne narzędzia do pracy
- elastyczny system pracy