Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Operator maszyn budowlanych (ładowarki kołowej, mini koparki)

Niemcy

, Professional Work Service Sp. z o.o.

Operator maszyn budowlanych (ładowarki kołowej, mini koparki)
Niemcy

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service Sp. z o.o. (nr rej. agencji 11666) poszukuje dla swoich klientów z branży produkcyjnej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Operator maszyn budowlanych (ładowarki kołowej, mini koparki) na terenie Niemiec.
Praca od: zaraz – możliwość pracy na dłuższy czas
Czas pracy: od 40 h tygodniowo
Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat!

Oferta pracy tylko i wyłącznie dla osób znających j. niemiecki na poziomie B1 !!!

Obowiązki:

• Przyjmowanie, sortowanie i załadunek odpadów
• Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych
• Załadunek samochodów ciężarowych (tzw. Kontenerów)

Wymagania

• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Uprawnienia
• Znajomość języka niemieckiego – poziom B1 (język będzie weryfikowany w rozmowie telefonicznej)
• Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
• Brak nałogów
• Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy

Oferujemy

• Wynagrodzenie: 1300 – 1400 euro netto + dodatek urlopowy i świąteczny
• Umowę o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Opiekę pracownika agencji podczas pobytu za granicą

Forma Kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności poprzez portal W tytule wiadomości należy podać nr.ref. D06/04/OM

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)