Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Kielce

, Metlife TUnŻ

Doradca Klienta
Kielce

Opis stanowiska

o Odnosić sukcesy w sprzedaży,
o Nauczyć się procesu sprzedaży
o Realizować cele sprzedaży
o Zarządzać czasem pracy
o Są samodzielne i przedsiębiorcze

Wymagania

o Min. średnie wykształcenie
o Min. 23 lat, osoba nie karana
o Mile widziane doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w branży finansowej
o Dobra komunikacja, optymizm i umiejętność budowania relacji z ludźmi
o Praktyczna znajomość MS Office, Internet, poczta elektroniczna

Oferujemy

o Pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie, będącej liderem na rynku
o Bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife TUnŻiR S.A.
o Dochód bez ograniczenia jego wysokości (od 3.500 zł netto)
o Prowizje, premie i bonusy za realizację celów sprzedażowych
o Wsparcie sprzedażowe Kierownika w początkowym okresie pracy
o Możliwość rozwoju i awansu w zawodowej ścieżce kariery
o System benefitów pracowniczych (ubezpieczenie, program emerytalny, karta medyczna - multisport itp.)
o Pracę w strukturze odnoszącej sukcesy, w profesjonalnym i przyjaznym zespole