Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-244)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży usług HR – rynki zagraniczne

Gdańsk

, AFZ GROUP SP. Z O.O.

Specjalista ds. sprzedaży usług HR – rynki zagraniczne
Gdańsk

Opis stanowiska

AFZ Group Sp. z o. o. jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715.

W związku z dynamicznym rozwojem działań na rynku zagranicznym
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref. ADMIN.PL.002

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych usługami HR
• budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami
• stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb
• realizacja założonych celów
• inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
• reprezentowanie Agencji na rynku zagranicznym i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki
• przygotowywanie raportów
• realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami rekrutacji

Wymagania

• doświadczenie w branży HR – warunek konieczny
• znajomość technik negocjacyjnych i doświadczenie w sprzedaży
• wykształcenie wyższe
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• mile widziana znajomość języka niemieckiego lub szwedzkiego
• dobra znajomość pakietu MS Office;
• doskonała organizacja pracy
• kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:
• ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
• zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
• zatrudnienie na podstawie umowy pracę
• wynagrodzenie zasadnicze plus system wynagrodzeń motywujący do działania
• narzędzia niezbędne do pracy
• opiekę medyczną

Dodatkowe informacje:
Współpracujemy z klientami z krajów UE. Cechuje nas wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu. Jeśli jesteś osobą energiczną oraz pełną zapału do pracy a przy tym spełniasz nasze kryteria. Chcesz podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej usług pracy, to aplikuj do nas!

Proszę o przesłanie CV na adres email: praca@afzgroup.eu w tytule maila podając Nr. ref.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFZ Group Sp. z o.o., Al. Grunwaldzka 82/3/314, 80-244 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.