Branża

  • Ubezpieczenia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Praga-Południe)
    (03-982)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Agent Ubezpieczeniowy klienta VIP

Warszawa (Praga-Południe)

, MP SERWIS Mariusz Kowalski

Opis działalności firmy

Bezpośrednie wyszukiwanie profesjonalistów z branż: - ubezpieczenia - finanse - inwestycje - nieruchomości - zarządzanie Doradzamy, szkolimy i poprowadzimy: menedżerów i pracowników na wszystkich aspektach procesu: sprzedaży, planowania, zarządzania, efektywność

Agent Ubezpieczeniowy klienta VIP

Opis stanowiska

  • Doradztwo oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym
  • Kontakt z klientem przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji
  • Realizacja strategii i planów sprzedażowych dla produktów ubezpieczeniowych dedykowanych dla klienta zamożnego
  • Wsparcie w zakresie tworzenia analiz i wniosków dotyczących wyników sprzedaży i oferty produktowej dla klientow VIP

Wymagania

• Doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta (doświadczenie w branży bankowej/ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem)
• Znajomości produktów finansowych
• Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
• Minimum średniego wykształcenia
• Wysokich zdolności interpersonalnych

Oferujemy

  • System wynagrodzenia oparty cześci stałej i prowizjach aż do 70 %
  • Umowa w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania umiejętności poprzez szkolenia
  • Miejsce pracy w oddziale firmy.