Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Spedytor z doświadczeniem

Warszawa

, Arkadiusz Sankiewicz

Spedytor z doświadczeniem
Warszawa

Opis stanowiska

Praca odbywa się w nowoczesnym biurze, które ma wszystkie udogodnienia, w pełni funkcyjną kuchnię z owocami, łazienkę, wygodne miejsca pracy oraz nowoczesny sprzęt. Posiadamy również tzw chillout room :)

Wymagania

-Minimum 1 rok doświadczenia w spedycji, znajomość branży TSL

-Znajomości minimum 1-dnego języka obcego w stopniu komunikatywnym ( angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański )

- Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

Pracę w renomowanej firmie ENPIRE z umową o pracę na czas nieokreślony
Jedne z większych zarobków w branży spedycyjnej - nawet 200 tyś. zł. rocznie.
Świetna atmosfera w firmie oraz pełne wsparcie managera
Atrakcyjne konkursy motywacyjne, oraz dla najlepszych auta służbowe
Najbogatszy pakiet szkoleń w branży oraz stałą opiekę managera
Dbamy o naszych pracowników, dajemy im możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych umiejętności oraz możliwości awansu
Imprezy integracyjne
Karta multisport, ubezpieczenie grupowe