Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Racibórz
    (47-400)

Praca na stanowisku Kontroler jakości

Racibórz

, Sunex S. A.

Kontroler jakości
Racibórz

Opis stanowiska

- Nadzorowanie jakościowe bieżącej produkcji;
- Kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami;
- Przeprowadzanie prób i testów jakościowych;
- Sporządzanie bieżącej dokumentacji, raportów z zakresu kontroli jakości;
- Kontrola części dostarczanych z zewnątrz;
- Zgłaszanie reklamacji jakościowych do działu serwisu;
- Raportowanie o stanie przeprowadzonych kontroli;
- Udział w audytach zewnętrznych;
- Przeprowadzenie badań i kontroli powłoki antykorozyjnej;
- Weryfikacja poprawności procedur dotyczących normy PN-EN 1090, PN-EN 3834;
- Badanie wizualne VT1 + VT2.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe (zarządzenie jakością lub techniczne);
- Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku kontroler jakości w firmie produkcyjnej;
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi;
- Praktyczna znajomość metod kontroli jakości;
- Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego;
- Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001;
- Znajomość normy PN-EN 1090, PN-EN 3834;
- Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w Spółce giełdowej;
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
- Możliwość grupowego ubezpieczenia;
- Dofinansowanie do karty sportowej Multisport.