Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Spedytor (Home Office)

Katowice

, Talent Partners

Spedytor (Home Office)
Katowice

Opis stanowiska

organizacja transportu,
pozyskiwanie nowych zleceń, wyszukiwanie nowych klientów i przewoźników,
przyjmowanie i wystawianie zleceń, monitoring obsługiwanych zleceń,
prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, nadzór nad realizacją zleceń,
prowadzenie dokumentacji transportowej,
kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami,
stały kontakt z klientami, z kierowcami i bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji.

Wymagania

wykształcenie min. średnie, preferowane kierunkowe,
doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego lub międzynarodowego,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
własna baza przewoźników i klientów – warunek konieczny,
umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność, komunikatywność,
umiejętności negocjacyjne,
zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy

możliwość szybkiego awansu zawodowego na stanowisko Kierownika Regionu,
stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
atrakcyjny system wynagrodzenia,
pracę w systemie Home Office,
potrzebne narzędzia pracy.

Miejsce pracy: Polska Południowa, Praca w systemie Home Office