Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Strażnik ochrony mienia

Katowice

, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Strażnik ochrony mienia
Katowice

Opis stanowiska

• zabezpieczanie mienia oraz odpowiedzialność za mienie w dozorowanym budynku,
• kontrola ruchu osobowego i materiałowego,
• wydawanie i przyjmowanie kluczy oraz zapewnianie całodobowego nadzoru nad kluczami,
• kontrolowanie pomieszczeń pod kątem ich bezpieczeństwa,
• dbanie o stan trawników: przycinanie, koszenie i wywożenie trawy, wygrabianie i wywożenie liści,
wygrabianie zanieczyszczeń,
• w okresie opadów śniegu odśnieżanie powierzchni chodników i podjazdu do budynku, skuwanie lodu oraz posypywanie powierzchni piaskiem i solą.

Wymagania

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• wysoka kultura osobista,
• rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
• dyspozycyjność,
• umiejętność posługiwania się kosiarką oraz narzędziami ogrodowymi,
• status osoby niekaranej.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
Planowane zatrudnienie od dnia: 20.11.2017 r.