Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Mirków
    (55-095)

Praca na stanowisku Pracownik Biura Przyjęcia Towaru

Mirków

, MAKRO Cash&Carry

Pracownik Biura Przyjęcia Towaru
Mirków

Opis stanowiska

• rejestrowanie dostaw
• potwierdzanie zgodności dokumentów dostawy
• wyjaśnianie różnic i niezgodności w przyjęciu dostaw
• archiwizacja dokumentów Przyjęcia Towaru
• korygowanie dokumentów dostaw
• przypisywanie zadań przyjęcia towaru w systemie

Wymagania

• entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy
• wykształcenie minimum średnie
• dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
• mile widziana aktualna książeczka Sanepidu
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywujący system premiowy
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych)
• przyjazną i nieformalną atmosferę pracy