Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. Finansów i Ubezpieczeń

Białystok

, MetLife

Doradca ds. Finansów i Ubezpieczeń
Białystok

Opis stanowiska

•sprzedaż produktów:ubezpieczenia na życie, ochronne, emerytalne, fundusze inwestycyjne
•pozyskiwanie nowych Klientów
•obsługa dotychczasowych Klientów
•realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania

•wykształcenie minimum średnie
•doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży
•łatwość nawiązywania i budowania relacji biznesowych
•bardzo dobra organizacja pracy
•własna działalność gospodarcza

Oferujemy

•pracę w stabilnej instytucji finansowej
•zarobki wysokości 3500złnetto+prowizja+premia
•pakiet benefitów:opieka medyczna, karta sportowa, karta paliwowa
•profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
•wsparcie kierownika zespołu oraz dyrektora agencji
CV proszę wysyłać przez portal.