Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Białystok

, Dobry Dom

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
Białystok

Opis stanowiska

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości na Podlasiu i w związku z tym poszukujemy osób na ww. stanowisko.

OPIS STANOWISKA:
-pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości
-obsługa klientów chętnych na zakup nieruchomości
-kompletowanie dokumentów do transakcji

Wymagania

OCZEKUJEMY:
-zaangażowania
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów
-zacięcia handlowca
-gotowości do założenia działalności gospodarczej (w okresie rozruchowym nie wymagane)

Oferujemy

-Bardzo wysokie zarobki prowizyjne
-Szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia pracy
-Realna szansa kariery zawodowej
-Świadczenia pozapłacowe: telefon, laptop, nagrody za wyniki

Zainteresowanych tą ofert prosimy o przesyłanie CV przez portal, najlepiej ze zdjęciem z dopiskiem "agent".