Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Tilburg
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pakowanie elektroniki , produktów sieci Makro UWAGA: BONUS ŚWIĄTECZNY !

Tilburg

, Axell Employment

Pakowanie elektroniki , produktów sieci Makro UWAGA: BONUS ŚWIĄTECZNY !
Tilburg

Opis stanowiska

AXELL EMPLOYMENT

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją urządzeń elektronicznych oraz produktów sieci Makro poszukujemy pracowników logistycznych.

Pakowanie sprzętów elektronicznych oraz produktów sieci Makro praca w magazynie w Holandii Uwaga! Atrakcyjny bonus dla osób kontynuujących pracę w czasie świąt Bożego Narodzenia !

Twoje zadania:

  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie produktów
  • przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na takim samym lub/i podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:   Atrakcyjny bonus  dla osób kontynuujących pracę w czasie świąt  Bożego Narodzenia ! szczegóły u Rekruterek
•Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
•Możliwość długotrwałej współpracy
•Darmowy transport do pracy
•Opiekę polskich koordynatorów
•Tygodniowy system wynagrodzeń
•Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
•Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
•Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
•Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie   Jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy? Aplikuj! Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz.

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP