Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Konstruktor/ Programista

Pszczyna

, Link Consulting Doradztwo Personalne

Konstruktor/ Programista
Pszczyna

Opis stanowiska

• projektowanie układów cyfrowych FPGA,
• tworzenie oprogramowania urządzeń łączności specjalnej,
• współtworzenie nowych i modernizacja istniejących urządzeń,
• stała współpraca z elektronikami i programistami w trakcie pracy nad produktem.

Wymagania

• doświadczenie w programowaniu w VHDL struktur FPGA,
• znajomość elektroniki i zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów,
• samodzielność i terminowa realizacja projektów,
• mile widziane wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika lub pokrewne),
• mile widziane uprawnienia SEP E1 lub D1.

Oferujemy

• zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
• praca w oparciu o najnowsze technologie,
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia.