Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Koordynator projektów - pracownik działu księgowości

Konin

, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka

Koordynator projektów - pracownik działu księgowości
Konin

Opis stanowiska

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ w Koninie poszukuje pracownika do rozliczeń dotacji otrzymywanych ze źródeł publicznych i prywatnych.

Wymagania

1. Osoba z wykształceniem w zakresie finansów i rachunkowości.
2. Doświadczenie w pracy z dokumentami księgowymi – przypisywanie kosztów, dekretacja, opisywanie dokumentów (mile widziane doświadczenie w pracy w pełnej księgowości).
3. Znajomość przepisów dotyczących Kadr i Płac oraz rozliczania kosztów osobowych.
4. Umiejętność obsługi pakietu Office w tym programu Excel.
5. Skrupulatność, dokładność i obowiązkowość.

Oferujemy

Oferujemy pracę w kreatywnym zespole, w przyjacielskiej atmosferze. Umowa o pracę lub umowa zlecenie.
Praca w Koninie. Miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.