Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Transport

Wrocław

, Multicco Sp.z o.o

Transport
Wrocław

Opis stanowiska

Multicco sp. z o.o., przedsiębiorstwo transportowo-spedycyjne o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku TSL, nawiąże stałą współpracę z firmami transportowymi do 3,5t DMC.

Wymagania

- prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- dysponowania samochodami do 3,5t DMC najlepiej busy plandeki 10EP wys. 2,4 lub wyższe, winda i ADR będą dodatkowym atutem
- GPS
- posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika także ubezpieczenie kabotażowe
- dyspozycyjności, dokładności i odpowiedzialności
- niekaralności i kultury osobistej

Oferujemy

- umowę o współpracy odzwierciedlającą partnerskie podejście, jakie spółka stosuje wobec swoich Przewoźników
- gwarancję otrzymywania stałych zleceń
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- terminowo regulowane płatności
- opiekę spedytorów firmy
- pracę na terenie UE