Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Pracownik sklepu komputerowego

Łódź

, Agencja Pracy Select

Pracownik sklepu komputerowego
Łódź

Opis stanowiska

- Mailowa, telefoniczna i osobista obsługa klientów w firmie.
- Przygotowywanie ofert handlowych.
- Wystawianie dokumentów związanych ze sprzedażą.
- Doradztwo i dobór produktów oraz rozwiązań branży IT.
- Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

- Znajomość branży IT.
- Wykształcenie min. średnie.
- Łatwość nawiązywania kontaktu z klientami.
- Umiejętność pracy w małym zespole osób.
- Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i negocjacji.
- Samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

- Wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Pracę w miłej atmosferze.