Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Starszy asystent projektanta branży sanitarnej

Katowice

, WYG International Sp. z o.o.

Starszy asystent projektanta branży sanitarnej
Katowice

Opis stanowiska

• Sporządzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla wszystkich etapów (koncepcja, PFU, projekt budowlany, projekt wykonawczy, dokumentacja zamienna i powykonawcza) pod nadzorem doświadczonego projektanta,
• Przygotowanie wniosków formalnych i nadzorowanie procesu uzyskiwania dokumentów i decyzji administracyjnych,
• Współpraca z podwykonawcami, koordynacja międzybranżowa, przygotowanie podkładów projektowych,
• Prace edycyjne związane z przygotowanie dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• minimum 2 letnie i dłuższe doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta,
• umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania standardowych, branżowych zagadnień technicznych, udziału w rozstrzyganiu sporów międzybranżowych, efektywnej komunikacji ze stronami zaangażowanymi w proces projektowy i realizacyjny,
• znajomość i umiejętność wdrożenia procedur formalno-prawnych związanych z przygotowaniem dokumentacji, uzyskiwaniem uzgodnień gestorów, decyzji administracyjnych,
• dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Microstation, Profil Koordynator, MS Office,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

• doświadczenie w pracy przy projektowaniu i realizacji inwestycji drogowych, kolejowych, energetyki zawodowej,
• umiejętność i doświadczenie w pracy zespołowej,
• biegła znajomość języka angielskiego,
• znajomość oprogramowania BIM,
• wiedza w zakresie specjalności HVAC, z umiejętnością wykorzystania nakładki Ventpack.

Oferujemy

• zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• pracę przy ciekawych projektach infrastrukturalnych zarówno w aspekcie projektowym jak i doradczym,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• wsparcie w uzyskiwaniu uprawnień budowlanych,
• możliwość awansu na stanowisko projektanta.