Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Inspektor ds ochrony

Poznań

, ISP24

Inspektor ds ochrony
Poznań

Opis stanowiska

• kontrola jakości wykonywanych usług przez pracowników na wyznaczonych obiektach
• kontrola stanu zabezpieczenia nadzorowanych obiektów
• raportowanie działań
• praca w terenie

Wymagania

• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w pracy w ochronie (mile widziane)
• samodzielność w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• przeszkolenie
• niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop)