Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno – Handlowy

Warszawa

, P2 Recruitment Sp. z o.o.

Doradca Techniczno – Handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

•Pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie podległego regionu
•Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych
•Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami
•Promocja firmy i produktów
•Kontrola należności Klientów
•Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy
•Nadzór nad jakością obsługi Klienta

Wymagania

•2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży budowlanej
•Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
•Biegła znajomość pakietu MS Office i podstawowa programu AutoCAD
•Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

•Atrakcyjnego wynagrodzenia oraz premii uzależnionej od wyników
•Szkoleń
•Prywatnej opieki medycznej
•Dofinansowania do pakietów sportowych
•Zapewnienia niezbędnych narzędzi pracy: samochód, laptop, telefon