Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Sprzedawca

Lublin

, jcgroup

Sprzedawca
Lublin

Opis stanowiska

Zapraszamy kobiet z dziećmi do lat 3 udziału w projekcie, w oferujemy szkolenie, następnie 3 miesięczny płatny staż.

Zapraszamy do udziału osoby:
 zamieszkujące Lublin (okoliczne gminy);
 powyżej 18 roku życia;
 mające dzieci do lat 3;
 o statusie osób bezrobotnych, w tym:
 długotrwale bezrobotne i biernych zawodowo;
 o niskich kwalifikacjach (wykształcenie ponadgimnazjalne);
 niepełnosprawne;
 na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczy.

Wymagania

Gwarantujemy:
- Refundacja kosztów dojazdu na spotkania z doradcą zawodowym, szkolenia zawodowe, staże zawodowe;
- Catering i serwis kawowy podczas szkoleń;
- Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe;
- Ubezpieczenie Uczestników projektu.

Oferujemy

- wsparcie indywidualne - poradnictwo ukierunkowane na pomoc i wsparcie osoby,
- szkolenie zawodowe w zakresie: sprzedawca z obsługi kas fiskalnych, sprzedawca mobilny, pracownik biurowy. Stypendium szkoleniowy wynosi 798 zł brutto. Egzamin zawodowy z certyfikatem
- 3 – miesięczne staże zawodowe . Stypendia stażowe 1850 zł brutto.