Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Technik Serwisu

Wrocław

, SPIE Polska

Technik Serwisu
Wrocław

Opis stanowiska

• utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji technicznych
• usuwanie awarii i usterek
• wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki, mechatroniki)
• doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje) systemów budynkowych (głównie systemy elektryczne i elektroniczne, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan)
• cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu.

Oferujemy

•stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet socjalny
•możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•interesujący zakres zadań
•przyjazne środowisko pracy