Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Zastępca Kierownika Produkcji

Poznań

, Prespack

Zastępca Kierownika Produkcji
Poznań

Opis stanowiska

• pomoc w planowaniu, przygotowaniu i organizacji pracy zespołu,
• kontrola procesów produkcyjnych,
• przygotowanie i kontrola dokumentacji produkcyjnej i magazynowej,
• organizacja pracy w zakresie utrzymania ruchu i realizacja planu produkcyjnego,
• kontrola przestrzegania procedur i instrukcji obowiązujących w dziale produkcji,
• kontrola efektywności wykonywanej pracy na poszczególnych stanowiskach,
• współpraca z przedstawicielami innych działów,
• współpraca z dostawcami materiałów i usług,

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• skrupulatność, determinacja w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Dodatkowymi atutami będą:

• doświadczenie zawodowe w dziale produkcji w branży farmaceutycznej lub pokrewnej,
• znajomość zasad organizacji produkcji,
• znajomość oraz umiejętność wdrażania i egzekwowania zasad GMP,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do nawiązania długotrwałej współpracy,
• dyspozycyjność,
• znajomość zasad funkcjonowania rynku równoległego produktów leczniczych.

Oferujemy

• dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia,
• ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
• pracę w dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,