Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Konstruktor CAD

Kostrzyn nad Odrą

, Experum HR

Konstruktor CAD

Opis stanowiska

• udział w procesie projektowania nowych rozwiązań oraz wprowadzanie zmian do istniejących modeli części z tworzyw,
• nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną, aktualizacja zgodnie ze zmianami i naprawami form wtryskowych oraz jej odtwarzanie na podstawie istniejących części,
• wsparcie konstrukcyjne dla innych działów firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• zaawansowana znajomość programu CAD 3D, preferowany CATIA V5,
• mile widziana znajomość zasad konstrukcji form wtryskowych i wyprasek,
• umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
• wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej i odpowiedzialność.

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na rynku krajowym i międzynarodowym,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
• prywatną opiekę medyczną,
• dofinansowanie grupowego ubezpieczenia na życie,
• możliwości rozwoju zawodowego.