Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Konsultant ds. podróży

Kraków

, Partner Travelplanet

Konsultant ds. podróży
Kraków

Opis stanowiska

- opieka nad naszymi Klientami i wsparcie ich w zakresie organizacji podróży,
- kontakt z Klientami: telefoniczny (odbieranie rozmów przychodzących), internetowy oraz bezpośredni,
- sprzedaż produktów turystycznych - przygotowywanie ofert spersonalizowanych,
- nadzorowanie rozliczeń z Klientami w zakresie przeprowadzonych transakcji,

Wymagania

- umiejętność nawiązywania i budowania dobrych relacji z Klientami,
- umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy oraz wielozadaniowości,
- samodzielność i elastyczność w rozwiązywaniu problemów w podróży naszych Klientów,
- doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i punktualność
- komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- min. 1 rok doświadczenia w branży turystycznej oraz znajomość systemów rezerwacyjnych
- znajomości oferty największych touroperatorów

Oferujemy

- atrakcyjne szkolenia,
- umowę o pracę i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premii,
- przyjazna atmosfera w pracy,
- klimatyczne i nowoczesne biuro w centrum Krakowa (ul. Zwierzyniecka)
- godziny pracy 10.00 - 18.00 w dni robocze