Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Dostawca sprzedaży internetowej

Bydgoszcz

, Fobman

Dostawca sprzedaży internetowej
Bydgoszcz

Opis stanowiska

- Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta, jakości przechowywania towaru w trakcie transportu oraz prowadzenie samochodu dostawczego typu van
- Praca polega na przenoszeniu, przewożeniu i wnoszeniu zakupów naszym klientom. Dostawy są realizowane do domu klienta
- Dostawy są automatycznie zaplanowane, Dostawca przed wyjazdem każdego dnia otrzymuje tzw trasówkę z adresami ułożonymi we właściwej kolejności w jakiej mają być realizowane poszczególne zamówienia. Dostawca ma do dyspozycji nawigację która ułatwia przejazd po mieście
- W trakcie realizacji dostaw Dostawca przedstawia klientowi informacje na temat zamówienia, przedstawia zamienniki, obsługuje terminal płatniczy, potwierdza dostawę dokumentami, wykonuje zwroty jeśli jakieś produkty nie zostaną przyjęte przez klienta
- Dostawcy jeżdżą samochodami dostawczymi Iveco Daily lub Mercedes Sprinter z ładownością do 3,5 ton
- Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy szkolenie ze wszystkich procedur obowiązujących na tym stanowisku pracy, a także szkolenia z obsługi terminala płatniczego, procesów kontroli samochodów dostawczych oraz z obsługi klienta.

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5T
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Umiejętność planowania i organizacji pracy
- Wysoka kultura jazdy samochodem

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinowa 17,34 zł brutto
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
- pracę w wymiarze 10 lub 4 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu. 10 godzin w godzinach 7:30 - 17:30 lub 8:00 - 18:00. 4 godziny zawsze w godzinach popołudniowych 17:30 - 21:30 lub 18:00 - 22:00 co daje możliwość połączenia z inną pracą w godzinach porannych
- możliwość refundacji badań sanepidu