Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Bukowiec
    (11-220)

Praca na stanowisku Pracownik magazynowy

Bukowiec

, Work System

Pracownik magazynowy
Bukowiec

Opis stanowiska

- dostarczanie i kompletowanie półwyrobów na gniazda produkcyjne,

- rozładunek surowca,

-rozładunek surowca,

-załadunek produktów gotowych,

-inne prace magazynowe

Wymagania

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

-gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

-mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT,

-gotowość do dojazdów do Bukowca na własną rękę

Oferujemy

-praca w systemie III zmian,

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,

stawka godzinowa dla magazyniera bez uprawnień - 15zł brutto

-stawka godzinowa dla wózkowego - 17 zł brutto,

-po trzymiesięcznym okresie próbnym, możliwość zatrudnienia bezpośrdnio przez firmę.

Miejsce wykonywania zlecenia: BUKOWIEC ok. Andrespola