Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Warszawa

, Kancelaria Rachunkowa Danuta Trochim

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
Warszawa

Opis stanowiska

· prowadzenie uproszczonej księgowości oraz pełnych ksiąg,
· sporządzanie rozliczeń rocznych oraz sprawozdań finansowych,
· samodzielne prowadzenie kadr i płac oraz rozliczeń ZUS,
· sporządzanie deklaracji VAT,
· bieżąca obsługa klientów biura.

Wymagania

· Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowej/ księgowego, doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
· znajomości przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
· znajomości aktualnych zagadnień i przepisów dotyczących kadr i płac,
· dokładności, analitycznego umysłu,
· zaangażowania w wykonywaną pracę,
· wysokiej kultury osobistej,
· znajomość języka angielskiego bardzo mile widziana.

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie,
· szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe,
· rozwój zawodowy,
· zdobycie doświadczenia w dobrze rozwijającym się biurze rachunkowym,
· wynagrodzenie stałe, premie i dodatki,
· miłą atmosferę w zgranym zespole.