Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Trzebnica
    (55-100)

Praca na stanowisku Grafik kreatywny

Trzebnica

, Firma Kulik M. Kempa Sp.J.

Grafik kreatywny
Trzebnica

Opis stanowiska

• przygotowanie grafik na potrzeby serwisów internetowych (m. in. adveno.pl, kulik.com.pl, parasoledlaciebie.pl) oraz e-marketingu (m.in. banery, newslettery, ikonki, infografiki);
• przygotowanie materiałów do druku (ulotki, broszury, katalogi);
• projektowanie nadruków na artykuły reklamowe;
• współpraca z działem marketingu, handlowym oraz drukarnią;
• wykonywanie oraz obróbka fotografii produktowej;

Wymagania

• bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
• ciekawego portfolio;
• znajomości bieżących trendów w projektowaniu;
• umiejętności pracy zespołowej pod presją czasu;
• doskonała organizacja pracy własnej;
• umiejętności wykonywania i obróbki fotografii cyfrowej produktów;

Mile widziane dodatkowe atuty:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• doświadczenie we współpracy z drukarniami i przygotowywaniu materiałów do druku;
• znajomość programu CorelDraw;
• znajomość html/css;
• prawo jazdy;

Oferujemy

• pracę przy ciekawych, różnorodnych projektach;
• pracę w branży reklamowej w znanej na rynku firmie;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• pracę w młodym, zaangażowanym zespole;
• możliwości rozwoju