Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Asystent sprzedaży - dostawca

Łódź

, Jobman

Asystent sprzedaży - dostawca
Łódź

Opis stanowiska

- Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów oraz prowadzenie samochodu dostawczego typu van
- Praca polega na przenoszeniu, przewożeniu i wnoszeniu zakupów do domu klienta. Dostawca przed wyjazdem każdego dnia otrzymuje tzw trasówkę z adresami
- Dostawcy jeżdżą samochodami dostawczymi Iveco Daily lub Mercedes Sprinter z ładownością do 3,5 ton
- Zapewniamy szkolenie ze wszystkich procedur obowiązujących na tym stanowisku pracy, obsługi terminala płatniczego, procesów kontroli samochodów dostawczych oraz z obsługi klienta

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5T
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Umiejętność planowania i organizacji pracy
- Wysoka kultura jazdy samochodem

Oferujemy

- Umowę o pracę tymczasową
- Możliwość wyboru praca na cały etat lub pół etatu
- Obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu