Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Developer

Poznań

, Smart MBC

Developer
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta OnlineIdea poszukujemy Developera.

Poszukujemy developerów, którzy:

Posiadają minimum 2 lata doświadczenia jako programiści Ruby on Rails;

Są zaprzyjaźnieni z językami Sass oraz HAML;

Znają MySQL, PostgreSQL;

Korzystają z frameworków JS;

Posiadają doświadczenie w TDD/RSpec;

Swobodnie radzą sobie z Shellem;

Dobrze orientują się w narzędziach kontroli wersji (GIT/Mercurial);

Znają język angielski w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B2.

Wymagania

Kogo szukamy?

Jesteś osobą zorientowaną na szybkie rozwiązywanie problemów?

Teamwork nie jest Ci obcy?

Umiesz wyznaczać sobie cele i skrupulatnie dążysz do ich realizacji?

Potrafisz krytycznie oceniać sytuacje i wyciągać z nich trafne wnioski?

Jeśli na większość z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

Dobre wynagrodzenie: 6000 - 9500 zł netto (przy współpracy B2B) z możliwością negocjacji w przypadku umowy o pracę/umowy zlecenia;

Możliwości rozwoju i szybkiego awansu, gdyż wyznajemy zasady merytokracji;

Dajemy Ci pełną bazę wiedzy i dostęp do narzędzi rozwoju;

Wysokiej jakości narzędzia pracy - pracujemy wyłącznie na Macbookach ;)

Pełen profesjonalizm w swobodnej, niekorporacyjnej atmosferze.