Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Grafik

Gdańsk

, Drukarnia WL

Grafik
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

techniczne sprawdzanie zewnętrznych projektów do druku
projektowanie do druku, projektowanie opakowań, skład tekstu
sprawdzanie poprawności zaprojektowanych obrysów wykrojników
druk cyfrowy, personalizacja

Wymagania

dobra znajomość Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro
podstawowa znajomość CorelDraw
doświadczenie przy projektowaniu do druku, składzie tekstu oraz przygotowaniu do druku
mile widziane doświadczenie przy projektowaniu opakowań

Oferujemy

stałe godziny pracy
interesującą i stwarzającą podstawy do rozwoju pracę w Gdańsku

Studio WL

Studio graficzne funkcjonuje od początku powstania Drukarni WL i jest ważnym filarem naszej firmy. Dzięki doświadczeniu zebranemu przez lata, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług związanych z wzornictwem softpackaging'owym, czyli tzw. miękkimi opakowaniami, przez kreację, a kończąc na edycji już powierzonych nam zleceń.
Mając na myśli kreację, dążymy do pełnej satysfakcji klienta poprzez bezpośrednie konsultacje z naszymi pracownikami, kończąc na proofingu i bezpośredniej akceptacji przy druku.

Opis firmy:
Drukarnia WL jest firmą funkcjonującą na rynku poligraficznym od 1997 roku. Mimo posiadania jednego z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, hołduje historii druku i kreacji. Łączymy tradycję i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnością, nastawieniem na ciągły rozwój, najnowsze technologie, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, zarówno produktowych, jak i tych dotyczących metodologii zarządzania.

Opis dodatkowy

Jesteś zainteresowany uszlachetnieniami i projektowaniem do druku, interesuje Cię wzornictwo opakowaniowe, chcesz się rozwijać - prosimy o składanie aplikacji.
Aplikacje (CV + portfolio) prosimy przesyłać przez portal z dopiskiem "Grafik DTP"
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”