Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku AGENT DS NIERUCHOMOŚCI

Warszawa

, propowertech

AGENT DS NIERUCHOMOŚCI
Warszawa

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż/wynajem

- prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom

- finalizacja transakcji

Wymagania

- znajomości rynku nieruchomości

- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników(wyższe
niż w dużych agencjach sieciowych)

- szkolenia, dostęp do niezbędnego oprogramowania i dokumentacji, telefon komórkowy itp.

- pracę zdalną (możliwość pracy z domu na własnym komputerze)

- możliwa własna działalność