Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds.obsługi sprzedaży wózków widłowych

Warszawa

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds.obsługi sprzedaży wózków widłowych
Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały:
Tworzenie, uaktualnianie i nadzorowanie listy wózków używanych
Obsługa zakupów wózków używanych z koncernu oraz Polski
Prowadzenie statystyki stanu magazynowego oraz prowadzenie rejestru informacji na temat wózków używanych
Zakładanie zleceń serwisowych i kontrola realizacji zleceń.
Obsługa Działu Handlowego w zakresie zdjęć i informacji o wózkach

Wymagania

Wykształcenia wyższego (ewentualnie w trakcie studiów)
Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
Mile widziana znajomość SAP
Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i systematyczności w wykonywaniu swoich obowiązków
Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (B1 / B2)

Oferujemy

Pracę w firmie należącej do ścisłej czołówki w swej branży.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (min. 1 rok) z możliwością zatrudnienia na stałe bezpośrednio w firmie
Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy)
Zorganizowany dojazd do/z pracy z Centrum Warszawy (tylko 20 minut!).
Praca w młodym dynamicznym zespole