Branża

  • Prawo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Praktykant/ka w kancelarii prawnej

Warszawa

, Jędrych&Partnerzy

Praktykant/ka w kancelarii prawnej
Warszawa

Opis stanowiska

Średniej wielkości kancelaria adwokacka położona w centrum Warszawy przyjmie na praktykę studentów prawa.

Wymagania

• odbywanie nauki na kierunku prawo / administracja,
• umiejętność obsługi komputera i serwisów informacji prawnej,
• dokładność i zaangażowanie
• dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Oferujemy

• rozwój zawodowy i poszerzenie swoich kwalifikacji,
• stabilne warunki współpracy / zatrudnienia,
• dużą samodzielność w działaniu,
• bezpośrednią współpracę z partnerem Kancelarii