Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Specjalista UPC

Kielce

, UPC

Specjalista UPC
Kielce

Opis stanowiska

Pozyskiwanie Klientów poprzez bezpośredni kontakt i sprzedaż usług. Realizacja uzgodnionych planów oraz informowanie o dziennych wynikach sprzedaży. Udział w szkoleniach, warsztatach i testach wiedzy. Budowanie wizerunku firmy na Rynku Lokalnym.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie. Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne. Nastawienie na realizację celów. Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

CV proszę wysyłać przez portal.