Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Buk
    (32-075)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Buk

, Techplast

Pracownik Produkcji
Buk

Opis stanowiska

Techplast jest firmą zajmującą się produkcją wyrobów z włókien poliestrowo-szklanych (laminat).

Ze względu na szerokie możliwości jest firmą rozwojową.
Poszukujemy osób na produkcję zarówno kobiety jak i mężczyzn. Praca nie jest ciężka ze względu ludzie w każdej kategorii wiekowej znajdą u nas swoje miejsce.

Jesteś emerytem czy emerytką? pragniesz sobie dorobić? zapraszamy.

Wymagania

Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy

Do zaoferowania mamy co najważniejsze lekką spokojną prace, podstawowe wynagrodzenie, premie uznaniowe.