Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Konsultant infolinii telefonicznej

Bełchatów

, select-hr

Konsultant infolinii telefonicznej
Bełchatów

Opis stanowiska

- Obsługa klientów dzwoniących.

Wymagania

- Łatwość nawiązywania kontaktu z klientami.
- Odpowiedzialność.
- Wysoki poziom kultury osobistej.
- Dyspozycyjność (minimum 25 godzin tygodniowo).

Oferujemy

- Atrakcyjną stawkę godzinową.
- Wysokie premie nawet do 10% wynagrodzenia.
- Elastyczny grafik, który sam układasz.
- Pomoc oraz wsparcie doświadczonych koordynatorów projektu.
- Profesjonalny pakiet szkoleniowy.
- Dogodną lokalizację.
- Wolne weekendy.