Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kalwaria Zebrzydowska
    (34-130)

Praca na stanowisku Konsultant finansowy

Kalwaria Zebrzydowska

, europrovidus

Konsultant finansowy

Opis stanowiska

Sprzedażą usług finansowych na powierzonym terenie

Bezpośrednim kontaktem z klientami indywidualnymi

Odbiorem rat

Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Nowa Huta, Andrychów, Skawina, Zator, Kęty, Osiek, Sucha Beskidzka, Proszowice, Kazimierza Wielka, Wadowice, Maków Podhalański, Brzeźnica, Stryszów, Palcza, Sułkowice, Wola Radziszowska

Wymagania

Umiejętności pracy w zespole

Komunikatywności i uczciwości

Entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę

Dyspozycyjności ( praca w nienormowanych godzinach)

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Umowę zlecenie

Zarobki uzależnione od wkładu pracy

Rozwój zawodowy połączony z efektywnym systemem szkoleń