Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Zambrów
    (18-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Telemarketingu

Zambrów

, Agro-Serwis DS

Specjalista ds. Telemarketingu
Zambrów

Opis stanowiska

telefoniczna obsługa klienta,
dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
przygotowanie rozmowy weryfikacyjnej,
przygotowywanie ofert handlowych
realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

wykształcenie min. średnie (znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem);
doświadczenie na stanowisku telemarketera będzie dodatkowym atutem;
znajomość obsługi pakietu MS Office;
komunikatywność i wysoka kultura osobista;
sumienność i zaangażowanie;
dokładność i skrupulatność

Oferujemy

·zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·stałe wynagrodzenie podstawowe plus prowizja ( system motywacyjny )
·realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
·praca w zespole dynamicznych, otwartych ludzi
·zapraszamy osoby w każdym wieku