Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Koszalin
    (75-001)

Praca na stanowisku Księgowa / Księgowy

Koszalin

, kgnconsulting

Księgowa / Księgowy
Koszalin

Opis stanowiska

- kompleksowe prowadzenie dokumentacji podatkowej : KPiR, ryczałt, VAT
- sporządzanie deklaracji US, GUS
- archiwizowanie dokumentacji podatkowej
- dekretowanie i księgowanie dokumentów

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe
- minimum 3 letnie doświadczenie
- bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie: podatku dochodowego i podatku VAT
- dodatkowym atutem będzie znajomość programu FAKT
- umiejętności pracy w zespole
- komunikatywności, samodzielności, dokładności i sumienności

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń
- pakiet świadczeń socjalnych
- pracę w nowoczesnym środowisku biznesowym