Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Agent do spraw Odszkodowań

Warszawa

, NKO

Agent do spraw Odszkodowań
Warszawa

Opis stanowiska

-kontakt z poszkodowanymi w wypadkach
-podpisanie umowy dotyczącej uzyskania najwyższego odszkodowania
-pomoc w zakresie gromadzenia dokumentacji

Wymagania

-samodzielność i komunikatywność
-chęć aktywnej współpracy i osiągania wysokich wyników

Oferujemy

-możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych w renomowanej kancelarii poważnie traktującej klientów
-wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników - najwyższe w branży (uzyskujemy najwyższe kwoty odszkodowań)
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
-wysokie premie za każdą dużą sprawę, niezależnie od prowizji
-zaliczki za pozyskane sprawy
-darmowe materiały marketingowe
-współpraca z renomowaną warszawską kancelarią prawną, adwokatami i radcami prawnymi
-elastyczne godziny współpracy z możliwością ich indywidualnego dostosowania